Роман Яремчук забив дебютний гол за Валенсію, проте з офсайда. Нападник все ще "тихо" чекає свого шансу в стані "кажанів", пише 24 Канал.

Варте уваги Скандальне дербі в Греції: матч двох грандів не дограли через влучання петарди у легіонера

Вдача не на його стороні

В рамках 10-го туру Ла Ліги Валенсія проводила зустріч із Кадісом, котрий бовтається в нижній частині турнірної таблиці. "Помаранчеві" закрили гру практично на старті поєдинку, оскільки уже на 25-ій хвилині перемагали із рахунком 2:0, а суперник уже на той момент перебував на червоній картці. Матч завершився із такими цифрами на табло, проте на декілька секунд організатори все ж могли його змінити.

Роман Яремчук розпочав зустріч із лави запасних. Свій шанс вийти на поле український футболіст отримав всього за 19 хвилин до завершення поєдинку, проте нападник активно увійшов у матч. Діло в тому, що за декілька миттєвостей Роман уже мав нагоду святкувати свій дебютний гол. Яремчук головою замкнув флангову передачу, класно підлаштувавшись під траєкторію польоту м'яча. Та от взяття воріт не зарахували через мінімальний офсайд.

Скасований гол українця:

Варто відзначити, що запальний вихід на поле був лише тимчасовим явищем для Романа. Все через те, що українець більше нічим ефектним, а тим більше ефективним не запам'ятався. Загалом, в активі Яремчука жодного удару, два офсайди, два верхових єдиноборства (одне успішне), один винос та дев'ять передач (сім точних), більшість з яких були назад або в глибині. Орендований у Брюгге нападник за 3 матчі в Іспанії так і не забивав.