Рома на власному полі поступилася Спеції. Ще за перші 15 хвилин гості забили двічі, коли спочатку Галабінов забив з пенальті, а згодом відзначився Сапонара.

Варто побачити Асист Ярмоленка продовжив безпрограшну серію Вест Хема в АПЛ: відео

Ромі вдалося скоротити відставання наприкінці зустрічі – Мхітарян заробив пенальті, а Пеллегріні реалізував удар з позначки. У другому таймі Мхітарян відзначився сам. Тож за нічийного результату 2:2 командам довелося грати додатковий час.

Проблеми в Роми розпочалися мало не одразу, як вони почали грати перший екстратайм. Спочатку Манчіні отримав другу жовту картку та залишив команду у меншості. А менше чим за хвилину воротар Пау Лопес грубо зіграв проти суперника за межами штрафного, за що був вилучений з поля.

Після цих вилучень тренер Роми Паулу Фонсека був змушений провести заміну. Він випустив воротаря Фузату. А також зняти Педро, випустивши Ібанеза. От тільки ця заміна стала шостою для Роми в матчі, при дозволених п'яти замінах. Відтак за це порушення Ромі загрожує технічна поразка.

Хоча Рома і так програла цей матч. Після того, як Спеція опинилася у чисельній більшості, команда забила двічі. Другий гол Сапонаро на останній хвилині матчу був занадто глузливим – побачивши, що воротар задалеко вийшов з воріт, він закинув м'яч у ворота над ним.

Відзначимо, якщо Ромі зарахують технічну поразку, то це буде друге таке рішення в цьому сезоні. В першому турі чемпіонату Італії Рома зіграла внічию з Вероною. Однак "вовки" включили в заявку на матч Амаду Діавара як гравця у віці до 22 років, хоча гвінейцю виповнилося вже 23 роки. За цю помилку Рома і була покарана.