Вест Хем – Вест Бромвіч 2:1

Голи: Боуен, 45+1, Антоніо, 66 – Перейра, 51

Зі стартових хвилин матчу Андрій Ярмоленко залишився на лавці запасних Вест Хема. Команди довго не могли відкрити рахунок, аж до доданого арбітром часу до першого тайму, пише 24 канал.

Варте уваги Лестер легко переміг Челсі та став несподіваним лідером АПЛ: відео

На 45+1 хвилині Бенрахма "пошив у дурні" опікуна на фланзі та віддав передачу у штрафний суперника. М'яч полетів прямо на Цоуфала, який скинув на Боуена. Півзахисник грудьми спрямував м'яч у ворота Вест Бромвіча – 1:0. Гол у роздягальню від господарів.

На старті другого тайму гості зрівняли рахунок завдяки влучному удару Перейри1:1.

По перерві на полі з'явився українець Ярмоленко, це була вже 11 поява гравця збірної України у цьому сезоні в АПЛ. Півзахисник вдало увійшов у гру та додав активності в атаці господарів. За 4 хвилини Андрій вже асистував партнеру по команді. Українець незвично для себе записав гольовий пас головою, скинувши на Антоніо, який у падінні переграв голкіпера – 2:1.

• Ця перемога продовжила безпрограшну серію Вест Хема вже до 5 матчів поспіль в АПЛ. Команда українця із 32 очками посідає 7 місце. Вест Бромвіч все ніяк не може вибратись з дна таблиці – 19 сходинка серед 20 клубів.