Раніше у мережі поширювалась інформація, що Рома нібито хоче поповнити свій склад Романом Яремчуком. Це було ще за часів керівництва Паулу Фонсеки. Однак тоді португальський фахівець заперечив чутки.

Більше про матч Зоря безславно програла Ромі у Лізі конференцій: відео

Команда вже Жозе Моурінью теж не бере український вектор на трансферному ринку. Це стосувалось і придбання Яремчука, який нещодавно підписав контракт із Бенфікою. Про це він заявив на післяматчевій пресконференції.

Ні, зараз, на даному етапі, ми не шукаємо таких варіантів,
– сказав Моурінью.

Нагадаємо, що Рома на "Славутич Арені" у Запоріжжі розгромила Зорю з рахунком 0:3. Вже на 7-й хвилині італійці розмочили рахунок, а вже по перерві голкіпер луганського клубу ще двічі виймав м'яч з власної сітки воріт.

• 58-річний португальський спеціаліст очолив Рому на початку липня 2021 року. Під його керівництвом команда провела вже 10 матчів. Після шести турів італійський клуб посідає 4 місце у Серії А.
  • У Лізі конференцій справи у команди Моурінью йдуть ще краще – максимальні 6 очок та лідерство у групі "С".