Зоря – Рома 0:3

Голи: Ель-Шаараві, 7, Смоллінг, 66, Ебрахам, 68

До слова Гол Мессі у ворота Манчестер Сіті визнали найкращим в другому турі Ліги чемпіонів: відео

• Команда Віктора Скрипника невдало розпочала груповий турнір єврокубкового турніру, на виїзді поступившись норвезькому Буде/Глімту з рахунком 1:3. Перед протистоянням з "вовками" луганчани в рамах чергового туру національного чемпіонату розгромили Дніпро-1 з рахунком 4:0, забивши три голи в кінцівці зустрічі.
  • Команда Жозе Моуріньо в минулий уїк-енд в римському дербі програла Лаціо – 2:3. У першому турі групового турніру Ліги конференцій римляни на своєму полі розбили софійський ЦСКА з рахунком 5:1.

Вже на старті матчу італійці шокували господарів поля. Дарбо розрізною передачею вивів сам на сам з Мацапурою Ель-Шаараві, який обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота.

На 29-й хвилині втрата луганчан ледь не завершилася неприємностями. Шомуродов бив з правого кута штрафного, і Мацапура ногою відбив м'яч.

У другій частині матчу після невдалих дій Фаворова вчасно вийшов Мацапура, випередивши Ель-Шаараві. За мить свій перший момент у матчі показала Зоря – після передачі Кочергіна Сайядманеш прострілив з правого кута штрафного, але Кабаєв і Булеца не встигли до м'яча.

На 64-й хвилині Абрахам справа увірвався в штрафну Зорі і влучив у ближню штангу. Все ж Рома подвоїла свою перевагу, коли з кутового Цвек не зміг вибити м'яч, і Смоллінг головою завдав влучного удару.

А ще через дві хвилини рахунок у матчі став розгромним. Ебрахам підкараулив відскок в центрі штрафного Зорі і не залишив шансів Мацапурі, пробивши точно в кут.

Як підсумок, Зоря програла і в другому матчі групового етапу Ліги конференцій, опустившись на останнє місце в групі С. Наступний матч луганчани зіграють проти ЦСКА з Софії 21 жовтня.