Моралес повернувся в ЗСУ

З початку повномасштабної війни багато членів спортивної спільноти встали на захист України. Багато з них допомагають у фінансовому та гуманітарному плані, інші ж беруть до рук зброю та йдуть захищати Батьківщину в лавах ЗСУ.

До теми Змінив воротарські рукавички на автомат: голкіпер Шахтаря вступив до лав ЗСУ

Саме останнім шляхом вирішив піти відомий спортивний журналіст Роберто Моралес. Ведучий популярного шоу на ютуб "ТаТоТаке" записав повідомлення, в якому він розповів про службу в армії України.

Я опинився на Житомирщині, щоб служити в лавах Збройних сил України та вже є військовослужбовцем. Що ж, друга каденція. Все має бути добре і, в першу чергу, все має бути Україна. Бажаю успіху всім глядачам проєкту. Ще побачимось. Можливо, це буде й нескоро, але в будь-якому разі зустрінемось,
– йдеться у зверненні Роберто.

Біографія Роберто Моралеса

Журналіст народився у Запоріжжі та має чилійське коріння. Його батько Карлос приїхав з Чилі у 1973 році й залишився в Україні через державний переворот на Батьківщині.

На початку 90-х Роберто пожив кілька років у Чилі, де навчався. Але потім журналіст повернувся в Україну та завершив факультет "Новітня історія України" у Запорізькому національному університеті.

​Читайте також Збірна України зіграє історичний матч проти Німеччини: скільки коштує квиток та де його купити

Моралес працював журналістом та коментатором на кількох телеканалах. Найбільше він став відомим під час роботи на телеканалі "Футбол" з 2010 по 2019 роки. Згодом Роберто перейшов працювати коментатором на онлайн-сервіс Megogo.

З минулого року він також став співведучим у ютуб-шоу "ТаТоТаке". Роберто вже служив у ЗСУ та був в зоні АТО у 2015-2016 роках.