На стартовому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді відбулася класична змішана естафета. Україну в гонці представляли Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко та Христина Дмитренко.

Першу частину гонки бігли чоловіки. Артем Прима та Антон Дудченко використали лише три запасні патрони на двох, однак багато програли на дистанції. Як наслідок, на екваторі гонки Україна була 13-ю.

Жінки врятували українську збірну від провалу

Ірина Петренко, незважаючи на три додаткові патрони зуміла підняти "жовто-синіх" на дев'яту позицію. Фінішеркою була Христина Дмитренко, яка провела дебютну гонку на рівні Кубка світу. Незважаючи на брак досвіду, Дмитренко відстрілялася ідеально і фінішувала восьмою.

Виграла гонку з колом штрафу збірна Франції. Компанію французам на п'єдесталі пошани склали збірні Норвегії та Італії. Поза трійкою призерів опинилися німці та чехи.

8. Україна (0+6) +3:37,2

Далі в програмі першого етапу Кубка світу дві індивідуальні гонки, які відбудуться 26 листопада. Жіноча розпочнеться о 12:20, чоловіча запланована на 15:30 за Києвом.