Українська біатлоністка чисто відпрацювала на чотирьох вогневих рубежах. Саме це стало запорукою успіху Джими. Про це повідомляє 24 канал.

Не пропустіть Кубок світу з біатлону-2020/2021: онлайн-трансляція

Джима принесла Україні першу медаль у сезоні-2020/2021. Вона єдина, хто не допустив жодного промаху в індивідуальній гонці.

Перемогу в гонці здобула австрійська біатлоністка Ліза-Тереза Хаузер. Попри хвилину штрафу вона виграла у Джими 43 секунди.

Бронзову нагороду виборола француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Як виступили інші українки

Окрім Джими, участь у гонці взяли ще три українки. Віта Семеренко вирішила знятися з індивідуальної гонки.

Олена Підгрушна була близька, щоб відстрілятися на нуль, як Джима. Та на останній стрільбі Олена не закрила одну мішень. Хвилина штрафу опустила Підгрушну на 16-е місце.

Валентина Семеренко схибила по одному разу на першій та останній стрільбі. Валентина фінішувала 28-ю.

Дар'я Блашко продемонструвала найгіршу стрільбу з українок – три промахи і 57-е місце.