Тиждень тому розпочався новий тенісний сезон, а у неділю стали відомі перші переможці 2024 року. ВІдповідно, оновилися рейтинги ATP та WTA за підсумками змагань, пише 24 канал.

До теми Костюк вибила експершу ракетку України у синьо-жовтому дербі в Аделаїді

Найбільше українських фанатів цікавить ситуація у жіночому тенісі, де кілька наших дівчат входять у топ-100 рейтингу. Минулого тижня неймовірного успіху досягла Еліна Світоліна.

Перша ракетка України запалила на турнірі WTA250 в Окленді, дійшовши до фіналу. Це дозволило Еліні піднятися на дві позиції у рейтингу та закріпитися на 23 місці.

А ось Ангеліна Калініна поступилась у першому ж матчі на турнірі в Брісбені і відкотилась з 27 на 28 позицію. Також втратила в показниках Марта Костюк, яка впала на три місця і тепер йде 41-ю.

244 Валерія Страхова 313

У топ-десятці рейтингу відбулась лише одна зміна. Тенісистка з Казахстану Єлєна Рибакіна виграла турнір у Брісбені та піднялась на третю сходинку. А ось переможниця Світоліної у фіналі змагання в Окленді Коко Гауфф тепер четверта.