Сенченко: Думаю, що Усик переможе у цьому бою

Колишній чемпіон світу В'ячеслав Сенченко залишив свій прогноз на бій Олександр Усик – Ентоні Джошуа 2. На його думку, боксери не проведуть повний шлях у 12 раундів, а другу поспіль перемогу святкувати українець.

До теми Усик хотів залишитись в Україні: погодитись на реванш його переконали друзі-військові

Думаю, що Усик переможе у цьому бою. І взагалі мій прогноз, що цей бій не триватиме усі 12 раундів. Я вважаю, що він закінчиться достроковою перемогою однієї із сторін,
– заявив ексчемпіон.

Пригадав у своєму коментарі Сенченко й нового наставника Джошуа. Але 45-річний український боксер не розуміє, що потрібно зробити Ентоні, щоб взяти реванш. Українець дав пораду супернику Усика: "Напевно, бути більш агресивним у бою, не давати лівші працювати першим номером, битися в атакувальному стилі, йти в розмін".

На його думку, Джошуа потрібно буде однозначно ризикувати у реванші проти Усика.

Якщо Джошуа ризикне, то є ймовірність, що він може влучити. Але є можливість, що він може пропустити. Якщо ризикне, він може загострити бій, і він матиме шанс панчера. Якщо не ризикне, то програє бій. Джошуа не вивезе технічно, Усик його переграє. Тоді буде без шансів для Джошуа. За очками я не бачу перемогу Ентоні,
– додав Сенченко.

Усик готовий до реваншу

  • Багато людей із боксерського світу віддають перевагу Олександру Усику. Цього разу Джошуа не буде мати підтримки рідних трибун, адже реванш відбудеться у Саудівській Аравії. Хоча у першому бою уболівальники не допомогли Ентоні перемогти.
  • Реванш відбудеться 20 серпня. На кону будуть стояти пояси IBF, WBA, WBO і IBO.
  • Найдешевший квиток на бій Усик – Джошуа 2 коштує близько 100 доларів. Арена у Джидді може вмістити орієнтовно 40 тисяч прихильників боксу.
  • Після поєдинку Усик повернеться в Україну.