Динамо (Київ, СРСР) – Баварія (Мюнхен, ФРН) 2:0 (3:0 за сумою двох зустрічей)

Голи: Блохін, 40, 53

Дивіться також: Легендарному голу Блохіна у ворота "Баварії" 45 років: ретро відео

У першому матчі, який відбувся 9 вересня в Мюнхені, динамівці несподівано здобули перемогу. Єдиний гол в матчі на 66-й хвилині забив майбутній володар "Золотого м'яча – 1975" Олег Блохін.

Після виїзної перемоги 1:0 кияни в присутності 102 тисяч глядачів перемогли володаря Кубка чемпіонів, мюнхенську "Баварію" – 2:0.

Обидва м'ячі забив авсе той же Олег Блохін: на 44-й хвилині він втік від свого опікуна Ганса-Георга Шварценбека і пробив в дальній кут, а на 53-й вразив ворота ударом зі штрафного.

Динамо – Баварія відеоогляд поєдинку

Що відомо про Блохіна?

Вихованець "Динамо", в якому провів 19 років. Також як футболіст виступав за "Форвертс" (Австрія) та "Аріс" (Кіпр). Очолював збірну України, з якою у 2006 році вийшов у чвертьфінал чемпіонату світу. Два роки працював тренером "Динамо". Також тренував ряд іноземних клубів.