Французький клуб допоможе медичній сфері України. Спонсори Ренн виділили 100 тисяч євро на придбання нового автомобіля швидкої допомоги, яку вже купив футбольний клуб.

Дивіться також Легенда Шахтаря приїхав підтримати "гірників" у Франції на матч-відповідь Ліги Європи

Французька допомога для України

Ренн передасть автомобіль після останнього тренування Шахтаря у Франції. На цьому допомога від суперника "гірників" не закінчилась.

Клуб Ліги 1 запросив представників української команди на гала-вечерю, на якій Ренн хоче влаштувати збір коштів на потреби України.

Також суперник Шахтаря запросив на матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи 250 українських військових та біженців, які з трибун "Руазон-Парк" зможуть переглянути поєдинок.

Відзначимо, що вже майже рік футбольні клуби з усього світу підтримують український футбол, молодих гравців, надаючи їм прихисток та допомогу.

Нагадаємо, що перша зустріч між цими клубами закінчилась перемогою команди Ігоря Йовічевіча 2:1. Переможні голи у складі "гірників" забивали Дмитро Криськів та Артем Бондаренко.

  • Перед майбутнім поєдинком французький клуб здобув впевнену домашню звитягу у внутрішньому чемпіонаті над Клермоном 2:0.
  • Шахтар готувався до цього матчу виключно завдяки тренувальному процесу.