Ним став 19-річний півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк. Він 21 жовтня в матчі проти Бернлі дебютував за "бджіл" в АПЛ та з того моменту в кожному поєдинку своєї команди з'являвся на полі.

Читайте також Дочекався свого часу: Ребров назвав гравця, який заслужив на повернення у збірну

Ребров стежить за успіхами Ярмолюка

Головний тренер збірної України розповів, чи можуть уболівальники "синьо-жовтих" уже найближчим часом побачити юного футболіста у складі головної команди країни. Сергій Ребров запевнив, що стежить за прогресом Єгора Ярмолюка та неодноразово обговорював його ігрові якості з наставником молодіжної збірної України.

Наставник "синьо-жовтих" додав, що гра Ярмолюка за Брентфорд виглядає дуже цікавою, але, як все буде далі залежить від старань самого футболіста. Ребров вкотре запевнив, що для збірної дуже важлива ігрова практика гравців у своїх клубах.

Я тільки сподіваюсь і бажаю Ярмолюку, щоб він утримав місце в основному складі та далі прогресував. Для гравців збірної дуже важлива стабільність. Якщо він постійно грає, ми можемо стабільно дивитись його та робити якісь висновки. Це стосується всіх гравців, яке є кандидатами у збірну,
– сказав Ребров.

Зазначимо, що в сезоні-2023/2024 Єгор Ярмолюк зіграв вже в 10 матчах за Брентфорд, 9 з яких в АПЛ, результативними діями поки не відзначався.