Річард Коммі – колишній чемпіон світу IBF у легкій вазі. У 2019 році ганець вперше висловив бажання побоксувати з Василем Ломаченком.

Варте уваги Майбутній суперник Ломаченка оцінив перспективи поєдинку з українцем

Потенційний суперник Ломаченка

Цього разу американський промоутер Лу Дібелла заявив, що Коммі може стати реальним випробуванням для українця, якщо той погодитися на протистояння.

Я завжди думав, що Теофімо Лопес був гіршим суперником для Коммі, ніж Ломаченко. Думаю, що Річард – дуже агресивний хлопець з сильним одиночним ударом, який несе справжню небезпеку для українця. Це буде приголомшливий бій,
– сказав промоутер.

Цікаво, що у грудні 2019 року Коммі провів поєдинок з Теофімо Лопесом, який став кривдником Ломаченка та забрав з-під носа українця звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. Вже у другому раунді потужний джеб Теофімо неодноразово потрапляв у корпус та голову Коммі, що призвело до поразки Річарда. Лопесу вдалось відібрати титул IBF у легкій вазі у ганця. Коммі втратив не тільки титул, але і можливість зустрітися в об'єднавчому бою з Ломаченком.

Що відомо про Річарда Коммі?

Ганський боксер, який виступає у легкій ваговій категорії. Чемпіон світу за версією IBF (2019). Дебютував Коммі на професіональному рингу у лютому 2011 року. І за цей рік встиг набити собі рекорд 11-0, 11КО. Щоправда, бився, навіть за мірками Гани, з явними андердогами.

Нещодавно з'явилась інформація, що український боксер може провести бій проти японця Масаєші Накатані.