Алавес – Реал 0:1

Гол: Васкес, 90+2.

В чемпіонаті Іспанії 2023-2024 підійшов до завершення 18 тур Ла Ліги. Після нього майже всі клуби пішли на новорічну паузу до початку січня, пише 24 канал.

До теми Попри гол Довбика: Жирона втратила очки у Ла Лізі та може пропустити Реал перед Різдвом – відео

Подарунок від Жирони

В останньому матчі мідвіку мадридський Реал гостював у Алавеса та міг піти на перерву першим у таблиці. Подарунок підопічним Анчелотті зробив Бетіс, який перед цим вирвав нічию у лідера Жирони.

Перемога над новачком Ла Ліги виводила б мадридців вперед. Втім Алавес дав гідний бій гранду та наніс всього на один удар менше. Втім, хоч Карло Анчелотті і повернув в основу Аррісабалагу замість Луніна.

Ледь не втратили очки

У іспанця роботи було не дуже багато – лише два сейви. Підставив "бланкос" Начо, який на початку другого тайму прямою ногою в'їхав у ахілл Омородіону та заробив пряму червону картку.

Ближче до закінчення Алавес відбивався все більше, але встояти все ж не зміг. Реалу допоміг банальний кутовий, коли після подачі Крооса дали точно пробити Васкесу. Цей м'яч і вирвав три очки для мадридців.

Ситуація у турнірній таблиці Ла Ліги

• перемога дозволила Реалу порівнятися по очках із Жироною, у команд по 45 балів
  • саме мадридці вийшли на перше місце, оскільки мають перевагу в особистій зустрічі (3:0)
  • таким чином, Реал стає "новорічним чемпіоном Іспанії"
  • найближчий переслідувач лідерів Барселона відстає на сім балів (38)
  • українець Андрій Лунін цього сезону провів за Реал 9 матчів в усіх турнірах, у чотирьох з них відстояв "на нуль"