РБ Лейпциг – Баварія 1:1

Голи: Хальстенберг, 52 – Чупо-Мотінг, 37

Вже у першій 10-хвилинці гості могли відкрити рахунок. М'яч після удару Гнабрі сколихнув стійку воріт Лейпцига, пише 24 канал.

​Читайте також Маліновський змінив номер у Марселі та допоміг команді пройти складного суперника в Кубку

На 37-й хвилині Баварія таки забила. Чупо-Мотінг замкнув передачу на дальню стійку від Гнабрі. Нападник мюнхенського клубу фактично заніс м'яч у сітку володінь Бласвіха. Ось так рахунок став 0:1.

Хоча мюнхенці могли лідирувати у рахунку дещо раніше. Суддя після перегляду VAR скасував гол від Горецки.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги у рахунку гостей із Мюнхена 0:1.

Щоправда, на старті другого тайму Лейпциг зрівняв цифри на табло домашнього стадіону 1:1. Невпевнена гра у захисті закінчилась точним ударом впритул від Хальстенберга.

Лаймер завдавав удар по воротах новачка Баварії Зоммера – над поперечиною.

Баварія відповіла пострілом від Мюллера – м'яч розминувся зі стійкою.

Лейпциг та Баварія розійшлись миром 1:1.