Після матчу із Зорею U-21 Ракіцький преміював партнерів по команді за хорошу гру.

Дивіться також Не співав гімн та грає у Росії: ексзахисник збірної Ракіцький зізнався у любові до України

"Пам'ятаю, коли я був у дублі Шахтаря, Ярік Ракіцький за нас пару матчів зіграв. Ми грали з Зорею, вони в тому році якраз чемпіонами стали. Ми дуже добре грали, володіння 80 на 20, купу моментів не забили. Ракыцький за нас тоді грав. Я жив з Кулачем на квартирі. Після гри засмучені. Дзвонить Ракыцький: "Привіт, що робите? Приїжджайте в кафе, я з дружиною, повечеряємо разом". Ми приїхали, повечеряли. Він запитує: "Скільки у вас преміальні за гру?" Тоді, здається, 600 на виїзді і 400 доларів вдома були преміальні.

Він дістає пачку грошей і каже: "Вас 18 осіб, роздасте тим, хто в складі по 400, хто на заміні – по 200". Каже: "Я сьогодні грав, кайфанув від гри". Там було більше п'яти тисяч доларів. Нам ніяково стало брати гроші. Він каже: "Пацани, я від себе, від чистого серця".

Була його дружина – Оля. Вона каже: "Якщо Ярік дає, значить це не просто так. Візьміть і роздайте гроші команді". Ми з Кулачем наступного дня роздали всім.

Ярік класний пацан. Він ще бутси завозив. У нього, по-моєму, контракт c Nike був. Він привіз 15 пар, пацани розібрали", – розповів Тотовицький.

Що відомо про Ракіцького

  • У січні 2019 року Ракіцький змінив українську прописку на російську. Гравець перейшов із Шахтаря у Зеніт. Його контракт із росіянами розрахований до кінця червня 2022 року.
  • Перехід Ракіцького у російський клуб негативно сприйняли в Україні. Футболіст не отримував виклик у збірну країни, після чого оголосив про завершення кар'єри в національній команді.
  • У сезоні-2020/2021 футболіст провів за "зенітників" 32 поєдинки в усіх турнірах, у яких забив один гол, віддав 4 асисти та заробив 6 попереджень.