"Гірники" провалили перший тайм, який закінчився перемогою бельгійців 2:0. У другій частині гри донеччани тричі засмутили голкіпера Антверпена, в одному моменті із яких забив центрбек Ярослав Ракіцький, пише 24 Канал.

Детальніше про гру Український нокаут для Антверпена: Шахтар створив нереальний камбек у Лізі чемпіонів – відео

Історичний гол для досвідченого захисника

Хоча перед цим саме Ярослав, який грубо помилився біля власних воріт, допоміг Антверпену швидко повести у рахунку 1:0. Вже на 3-й хвилині матчу м'яч вперше побував у володіннях Різника. Навіть такі досвідчені захисники припускаються помилок.

У другому таймі Ракіцький реабілітувався в очах прихильників "гірників". Ярослав взявся виконувати штрафний удар та пробив низом, перехитривши усіх. Щоправда, м'яч на шляху до воріт знайшов ногу Баліквіша, після рикошету якого круглий залетів у сітку воріт Антверпена. Цей рикошет дезорієнтував голкіпера, який був дуже злим на дії своїх партнерів по команді у цьому епізоді.

Завдяки цьому голу Ракіцький увійшов в історію Ліги чемпіонів, ставши найбільш віковим українським футболістом, який відзначився голом у найпрестижнішому єврокубковому турнірі. На цей момент захиснику виповнилось 34 роки. Ярославу вдалось випередити навіть володаря "Золотого м'яча" Андрія Шевченка, який забивав у віці 33-х років.

Відзначимо, що гол Ракіцького зрівняв цифри на табло 2:2. Для Ярослава цей гол став першим у 6-ти зіграних матчах сезону-2023/2024.

Як забивав Ракіцький: дивіться відео