Ракіцький у своєму стилі

Ярослав Ракіцький провів на футбольному полі 82 хвилини. Після чого український захисник був змушений завчасно закінчити для себе гру. Футболіст Адана Демірспора грубо зіграв у підкаті проти суперника та був вилучений з поля, пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Динамо втратило двох лідерів перед ключовою грою проти Бенфіки у Лізі чемпіонів

Спершу головний арбітр показав жовту картку, але після відеоповтору змінив своє рішення. Ракіцький побачив перед собою пряму червону картку. Ярослав змусив свою команду, яка і так поступалась, грати у меншості.

Українець з іронічною посмішкою на обличчі не зрозумів такого жорсткого рішення рефері та попрямував у підтрибунне приміщення.

Грубий підкат від Ракіцького: дивіться відео

Вилучення скористався Фенербахче. Одразу на наступній хвилині господарі збільшили перевагу у рахунку до 4:2. Голом відзначився Езджан Аліоскі.

• Фенербахче здобуло впевнену домашню перемогу над клубом Ракіцького з рахунком 4:2. Колишній суперник Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів лідирує у турецькій Суперлізі. Після трьох турів Фенербахче здобуло 7 очок.
  • Адана Демірспор із 6 пунктами йде шостим.