Країна-агресор продовжує терор проти України. 1 травня російська загарбницька армія балістичними ракетами вдарила по об'єктах цивільної інфраструктури Одеси.

По темі Балістика і тактика потрійного удару: Братчук вказав на особливості атак Росії на Одесу

Ракетний удар по Одесі знищив спортивний зал

Внаслідок атаки Росії поранення різного ступеня складності отримали 14 людей. Були повністю знищені склади "Нової пошти", садовий центр та зал спортивної та художньої гімнастики "Тріумф".

За словами тренерки з чирлідингу та акробатики Вікторії, наступного тижня її вихованці повинні були поїхати на чемпіонат України. А наприкінці червня вони планували участь у чемпіонаті Європи.

Наслідки руйнування спортивного залу в Одесі / Фото ДСНС Одещини

Росія цілеспрямовано знищує спорт в Україні

  • Зазначимо, що це далеко не перший зруйнований росіянами спортивний об'єкт. З початку повномасштабної агресії постраждали понад 500 різноманітних спортивних споруд. На їхнє відновлення потрібно понад 300 мільонів доларів. І ця цифра зростає щодня.
  • Представники Міжнародного олімпійського комітету закривають очі на злочини Росії, ніби у цьому винний виключно кремлівський режим на чолі з Путіним. Натомість відомство Томаса Баха постійно наполягає на поверненні росіян до міжнародних змагань, в тому числі до Олімпійських ігор.
  • Однак допоки продовжується терор проти України жоден представник країни-агресорки не повинен бути допущений до міжнародних турнірів.