В чемпіонаті Англії підійшов до завершення 18 тур АПЛ. У останній грі вікенду лондонський Челсі грав на виїзді проти Вулверхемптона, пише 24 канал.

До теми Вихід Мудрика не врятував Челсі: "пенсіонери" зазнали восьмої поразки в чемпіонаті – відеоогляд

Перший тайм завершився без голів, але найбільш гучним його моментом став фейл на 32 хвилині. Лондонську команду сильно підвів Рахім Стерлінг, який опинився в основі замість Михайла Мудрика.

Англієць несподівано обікрав Гомеша в центрі поля та вибіг 3 в 1 проти воротаря "вовків" Жозе Са. Паралельно з ним бігли Кол Палмер та Ніколя Джексон, яких ніхто із суперників не закривав.

Відео фейлу від Стерлінга:

Втім замість пасу на вільного партнера Стерлінг вирішив самотужки переграти голкіпера. Португалець парирував постріл, а пізніше забрав м'яч до рук після удару Галлахера другим темпом.

Можливо, якби не цей фейл, матч склався би по-іншому для Челсі. Зрештою лондонці програли 1:2 та залишились на десятій сходинці. Мудрик же вийшов на поле на 59 хвилині, але допомогти "синім" вирвати бодай очко не зміг.