Матч із гіркотою поразки

Участь у матчі взяли футболісти, які не роз'їхались по збірних. Тому право проявити себе на футбольному полі мала молодь Шахтаря.

Цікаво дізнатись Українські клуби заробили на трансферах втричі більше, аніж витратили: але не все так однозначно

Інтриги додавав той факт, що тренером Радом'яка є колишній футболіст "гірників" Маріуш Левандовські.

Ключовим моментом у грі стала травма активного Мар'яна Шведа, який за 25 хвилин встиг декілька разів створити загрозу біля воріт суперника. Після одного із зіткнень матч для правого вінгера був закінчений. Замість нього у гру увійшов Олег Пушкарьов.

На жаль, у другому таймі підопічні Ігоря Йовічевіча пропустили двічі та зазнали поразки з рахунком 2:0.

Наразі невідомо, наскільки серйозною є травма Шведа, який чудово влився у колектив та вже з перших матчів демонструє результативний футбол.

Вже 1 жовтня Шахтар зіграє у чемпіонаті проти Металіста. Після чотирьох турів донецький клуб із 10 очками йде другим у турнірній таблиці УПЛ. Лідирує Колос, але має однакову кількість балів із донеччанами.