Унікальний подарунок від Мессі долетів в Україну

Досвідчений 37-річний голкіпер нарешті отримав свої три пляшки пива від аргентинського форварда. Андрій Пятов залишить на пам'ять пиво, а одну пляшку виставить на аукціон з благодійною метою.

Читайте також Мессі офіційно підписав контракт із ПСЖ за схемою 2+1

Футболіст Шахтаря виділив рекорд Мессі: "Хотілося б написати: "Приємно бути причетним до рекорду", але це не так. Пропускати в свої ворота неприємно у турнірі будь-якого рівня Можу сказати одне: рекорд Лео викликає повагу. Як думаєте, чи хтось з нового покоління футболістів зможе стати конкурентом Мессі в кількості голів за один клуб?".

Вирішив, що дві пляшечки з лімітованої колекції залишу в себе. Одну виставлю на аукціон, а зароблені кошти відправимо з дружиною в допомогу проєкту, якому вже давно допомагаємо. Подробиці розповім пізніше,
– зізнався Пятов.

Пиво від аргентинця отримали ще два українські воротарі – два динамівці Руслан Нещерет (одну пляшку) та Олександр Шовковський (дві пляшки).

Коментар Пятова: відео

  • Відзначимо, що у сезоні-2020/2021 Пятов відіграв за "гірників" лише 7 матчів, у яких пропустив 12 голів. Також їздив у складі збірної України на Євро-2020, але так жодної хвилини не відіграв.
  • У новому сезоні поки що не виходив на футбольне поле.