Футболісти Шахтаря вирушили у далеку подорож після виснажливої осінньої частини чемпіонату. Попри труднощі чемпіони України гідно зіграли проти японського клубу Авіспа Фукуока.

Читайте також "Повний абсурд": нападник Шахтаря відреагував на вкиди про втечу з донецького клубу через війну

Тренер Шахтаря назвав своїх гравців героями

Маріно Пушич, коментуючи поїздку до Японії, порівняв своїх гравців з героями.

Передовсім дозвольте сказати про моїх гравців, про мою групу. Я вважаю, що вони герої. Звісно, справжні герої – на полях битв, вони воюють в окопах за свою країну, але також і ці хлопці, які за неймовірних обставин мають досягти певних результатів на високому рівні під тиском, щоб найкраще представити свою країну. Для мене вони теж герої, і я їм за це дякую,
– зазначив Пушич.

Боснійський фахівець відзначив, що завдяки футболу світ може дізнатися про війну в Україні. Тож одне із завдань Шахтаря – привертати увагу до нашої країни.

"Друга частина запитання – наша поїздка до Японії. Я думаю, що через спорт, а особливо через футбол, який неймовірно популярний у світі, країна може просувати себе і все, що вона хоче просувати найбільше. Ми інвестуємо в Шахтар і розвиваємо Шахтар, щоб він був на певному рівні, щоб не тільки конкурувати з найкращими командами Європи, але й привертати увагу до ситуації в Україні на найвищому рівні, ситуації, яка все ще є катастрофічною, і щось робити з цією ситуацією", – розповів Пушич.

Нагадаємо, що 18 грудня 2023 року Шахтар зіграв благодійний матч з японським Авіспа Фукуока (2:2). У складі "гірників" голами відзначились Сікан та Швед.