У середу, 10 квітня, в Лізі чемпіонів пройдуть два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Центральною буде гра у Парижі, де ПСЖ протистоятиме Барселоні, пише 24 канал.

До теми Ностальгія за гарячим камбеком: чи зможе ПСЖ помститися Барселоні за приниження в Лізі чемпіонів

Луїс Енріке проти колишньої

Парижани непогано йдуть по сезону після приходу Луїса Енріке. Іспанець зарекомендував себе у Барселоні (2014-2017) та своїй збірній (2018-2022), а тепер намагається досягти успіху у Франції.

ПСЖ посів друге місце у непростій групі ЛЧ з Боруссією Дортмунд, Міланом та Ньюкаслом, а в 1/8 фіналу без проблем пройшли Реал Сосьєдад. В чемпіонаті у парижан все спокійно – впевнене перше місце з відривом у 10 балів від Бреста.

Що стосується Барселони, то вона більш впевнено йшла по сітці Ліги чемпіонів. Група з Порту, Шахтарем та Антверпеном була виграна, а в 1/8 фіналу був вибитий Наполі. А ось у чемпіонаті підопічні Хаві поки другі і відстань від Реала складає аж 8 очок.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч ПСЖ – Барселона на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Варто знати Чи зможуть "джмелі" покусати команду Сімеоне: які шанси Атлетіко та Боруссії в очній грі 1/4 ЛЧ

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу ПСЖ – Барселона. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПСЖ – БАРСЕЛОНА 2:3

Голи: Дембеле, 48, Вітінья, 51 – Рафінья, 37, 63, Крістенсен, 78.

ПСЖ: Доннарумма – Люка Ернандес, Маркіньос, Беральдо, Мендеш – Руїс, Вітінья – Лі Кан Ін, Асенсіо, Дембеле – Мбаппе.

БАРСЕЛОНА: тер Штеген – Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу – Де Йонг, Гюндоган, Роберто – Ямал, Левандовський, Рафінья.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Барселона таки втримала гостьову перемогу над ПСЖ у надвидовищному матчі. Парижанам тепер треба брати реванш в Каталонії у наступний вівторок, 16 квітня.

90+2 хвилина

ПСЖ притис гостей до воріт, але каталонці виглядають впевнено у захисті.

90 хвилина

Чотири хвилини додав рефері.

89 хвилина

Також попередження отримали Беральдо (ПСЖ) та Фермін Лопес (Барселона).

88 хвилина

Відвертий фол від Крістенсена, щоб зірвати контратаку. Жовта картка.

86 хвилина

ПСЖ посилив атаку Гонсалу Рамушем. Відпочивати пішов Руїс.

85 хвилина

Заміна у Барселони. Фермін Лопес вийшов замість Гюндогана.

81 хвилина

Жовта картка Кубарсі за зрив атаки ПСЖ.

78 хвилина

ГООООООЛ. Оце так ефективність замін від Хаві. Крістенсен відгукнувся на подачу Гюндогана з кутового та вивів Барселону вперед. 2:3

Відео голу:

76 хвилина

Ще дві заміни від Хаві. Рафінья та Де Йонг йдуть відпочивати, замість них на полі з'явились Торрес та Крістенсен.

75 хвилина

Стійка! Дембеле вивели віч-на-віч із тер Штегеном, але француз пробив у стійку.

73 хвилина

Доннарумма впорався із ударом низом від Феліша.

70 хвилина

Рафінья хотів оформити хет-трик зі штрафного, але Доннарумма забрав м'яч.

66 хвилина

Вітінья грубо пійшов у стик та отримав жовту картку.

63 хвилина

ГОООООЛ. Педрі одразу допомагає Барселоні зрівняти рахунок. Шикарний асист від іспанця! На його закидання з глибини відгукнувся Рафінья, який пробив злету та оформив дубль. 2:2

Відео голу:

61 хвилина

Хаві йде на дві зміни. Роберто та Ямал поступаються місцями на полі Педрі та Фелішу.

60 хвилина

Заміна від ПСЖ. Заїр-Емері вийшов замість Лі Кан Іна.

58 хвилина

ПСЖ притис Барселону до її воріт. Луїс Енріке добре відреагував на програний перший тайм.

55 хвилина

Небезпечний удар від Барколя, м'яч влучив у поперечину.

51 хвилина

ГООООООЛ. Схоже, Барселона не вийшла з роздягальні. Руїс вивів хитрим пасом Вітінью на ударну позицію і той пробив точно у дальній кут. 2:1

Відео голу:

48 хвилина

ГООООООЛ. Парижани зрівнюють рахунок. Дембеле на замаху прибрав оборонця та прошив тер Штегена, вразивши ворота своєї колишньої команди. 1:1

Відео голу

46 хвилина

Заміна від ПСЖ у перерві. Барколя вийшов замість Асенсіо.

Початок другого тайму

Перерва завершилась, команди знову на полі. Let's go!

Статистика першого тайму

45+2 хвилина

Перерва. Барселона йде відпочивати за мінімальної переваги.

45 хвилина

Дві хвилини додав суддя.

44 хвилина

Непогано знайшли у карному майданчику ПСЖ Левандовського, але його удар був заблокований захисниками.

41 хвилина

Канселу спробував себе в нападі та пробив з лінії карного майданчика. Поруч зі стійкою.

37 хвилина

ГОООООЛ. Вперед виходить Барселона. Доннарумма помилився на виході після прострілу Ямала. М'яч отримав Рафінья, якому залишалось вразити майже порожні ворота. 0:1

Відео голу:

35 хвилина

Серхі Роберто зірвав контратаку парижан та отримав жовту картку.

32 хвилина

Матч поки проходить без явної переваги якоїсь із команди. ПСЖ трохи більше володіє м'ячем, проте контратаки Барселони виглядають більш небезпечно.

29 хвилина

Мбаппе знайшов у чужому майданчику Лі Кан Іна. Удар корейця зміг парирувати тер Штеген.

25 хвилина

А тепер Джанлуїджі рятує команду після дальнього пострілу Рафіньї.

23 хвилина

Доннарумма помилився на виході після кутового, але Мендеш вибив м'яч з лінії після удару головою від Левандовського.

20 хвилина

Мендеш непогано пробрався у карний майданчик Барселони. Араухо встав на шляху м'яча.