Передувало стартовому свистку зворушлива акція від парижан. Футболісти ПСЖ одягнули поверх своїх тренувальних костюмів унікальні футболки із зображенням "Короля футболу" та написом "Вічний".

Цікаво прочитати Злидні, три перемоги на ЧС та боротьба з безжальним раком: біографія легендарного Пеле

Не забули згадати про Пеле

Пеле покинув цей світ 29 грудня 2022 року після довгої боротьби з раком. Йому було 82 роки. Лідер Ліги 1 таким чином вирішив вшанувати пам'ять про легендарного футболіста.

Після чого команди зібрались у центральному колі, щоб хвилиною оплесків віддати шану "Королю футболу".

ПСЖ вшанувало Пеле
Неймар на передматчевій розминці / Фото з твітеру ПСЖ

Зворушлива акція від ПСЖ
Зворушлива акція від ПСЖ / Фото з твітеру французького клубу

Відзначимо, що поєдинок закінчився перемогою ПСЖ 2:0. Вже на 5-й хвилині Юго Екітіке розмочив нулі на табло, вже у другому таймі перевагу парижан подвоїв Ліонель Мессі. Для Лео це був перший матч після тріумфального ЧС-2022 та невеликої відпустки через Мундіаль.

ПСЖ продовжує лідирувати у Лізі 1, маючи у своєму активі 47 очок. Це на 6 балів більше, аніж має Ланс, який посідає 2-ге місце.

Наступний матч ПСЖ проведе 15 січня в гостях у Ренна.