ПСВ – Боруссія Дортмунд 1:1

Голи: Де Йонг, 56 (пен) – Мален, 24.

В Лізі чемпіонів 2023-2024 проходять перші матчі 1/8 фіналу. У вівторок, 20 лютого, віцечемпіон Німеччини Боруссія Дортмунд зіграла на виїзді проти ПСВ, пише 24 канал.

До теми Чи зможе Арсенал без Зінченка пробити захист Порту на чолі з Пепе: які шанси клубів у грі ЛЧ

Рівна гра в Ейндховені

Дортмундці переживають непростий період та можуть навіть не потрапити в Лігу чемпіонів на наступний сезон. З іншого боку підопічні Терзича востаннє програвали ще на початку грудня.

Але у звітному матчі фаворитом був саме ПСВ. На це впливав домашній статус гри, а також неймовірна форма ейндховенців, які в чемпіонаті лише двічі зіграли внічию та жодного разу не програли.

Саме на боці господарів і була ігрова ініціатива, проте Боруссія частіше била по воротах суперника. Зрештою саме німці вийшли вперед всередині першого тайму.

Як забивались голи

Після перехоплення м'яча перед карним майданчиком Забітцер вивів Малена на ударну позицію і той прошив кіпера у ближній кут. Доньєлл відмовився святкувати гол у ворота колишнього клубу. ПСВ зміг все ж відновити паритет після перерви.

Хуммельс скосив у власному майданчику Тільмана, а Де Йонг реалізував пенальті. В подальшому жодна з команд не володіла явною перевагою, тому суперники довели гру до нічиєї (1:1). Доля путівки у чвертьфінал визначиться у Дортмунді 13 березня.