Суперником Берінчика у півфіналі турніру називали Еммануеля Тагое, пише 24 канал. В іншому півфіналі мали б зустрітися Лі Селбі та Раян Гарсія. Переможець турніру отримав би статус офіційного претендента.

До теми: Мрія Берінчика зачекає: WBO скасував бій претендентів на пояс Ломаченка

Олександр Красюк, промоутер володаря титулу WBO International в легкій вазі Дениса Берінчика, розповів про ситуацію з турніром. Про це інформує Luckypunchnet.

Все залежить від Ломаченка

За словами Красюка, "турнір чотирьох" відклали через бій між Василем Ломаченком і Теофімо Лопесом, який відбудеться 17 жовтня.

Я проясню: у WBO тоді оголосили рішення, але потім вони його відклали на період після бою Ломаченко – Лопес. Чому? Тому що від результату цього бою буде залежати доля пояса. Якщо переможе Лопес, швидше за все, він піде на категорію вище. Якщо переможе Ломаченко, буде інша ситуація,
– заявив Красюк.

Красюк переконаний, що після поєдинку Ломаченка з Лопесом ситуація стане зрозумілою.

Промоутер Дениса допускає три сценарії щодо поясу WBO в легкій вазі: турнір для чотирьох, щоб вийти на претендента, бій за вакантний пояс між першими номерами або ж турнір для чотирьох за вакантний пояс.

Що відомо про Берінчика?

Непереможний українець провів 13 поєдинків на професійному ринзі і всі виграв. Попередній раз Денис виходив на ринг 22 лютого, коли переміг аргентинця Ектора Сармієнто. Денис – срібний призер Олімпійських ігор-2012.