Світовий спорт об'єднався навколо України у війні проти Росії. Відомі атлети та організації засуджують агресію РФ та бойкотують змагання з представниками країни-терористки.

До теми Ще один "нейтральний" голуб миру: російський олімпійський чемпіон збирає кошти загарбникам

Справа проти прихильника війни

Втім, з боку російських спортсменів майже ніякого засудження війни не спостерігається. Більшість із них відмовчуються, інші ж відкрито підтримують Владіміра Путіна.

До останніх відноситься і тхеквондист Владіслав Ларін. У квітні цього року олімпійський чемпіон відкрито підтримав російських солдатів і почав збір на допомогу окупантам.

Заступник начальника головного слідчого управління СБУ Олександр Бурак заявив, що вони займаються питанням щодо порушення кримінальної справи проти Ларіна. Заява журналістів про можливий злочин росіянина перебуває у них на розгляді.

Читайте також Бояться образити РФ: на конгресі з таеквон-до представнику України заборонили згадувати війну

Ларін – "нейтральний"?

Нагадаємо, що у березні цього року МОК рекомендував допустити росіян та білорусів до міжнародних змагань, але лише у нейтральному статусі. Для цього, зокрема, атлету необхідно довести, що він не є прихильником війни в Україні.

Втім, Всесвітня федерація тхеквондо допустила Ларіна до турнірів. Вже завтра, 12 жовтня, росіянин має розпочати виступи на одному з найбільших змагань року – етапі Гран-прі у Китаї.