За словами Тейлора, Ентоні треба вийти, зайняти центр рингу, йти вперед і зі старту змусити Усика відступати.

До слова Усик придбав собі "монстра на колесах" після перемоги над Джошуа: фото

"Якщо Джошуа робитиме в реванші те ж саме, що в першому бою, то він знову програє. І так буде п'ять разів з п'яти. Єдиний варіант, при якому я бачу перемогу Джошуа і вважаю, що саме так він і повинен битися, – це піти вперед і застосувати свої габарити і потужність. Вийти, зайняти центр рингу, йти вперед і зі старту змусити Усика відступати. Щільно закритися, прийняти кілька ударів на блок, підібратися до нього, дати волю рукам, зв'язати його, поборотися, бити його по плечах, руках і спині.

Знаєте, потрібно трохи використовувати брудні тактики. Зрештою, це ж бій. Так Джошуа вимордує Усика. Я вважаю, що він може перемогти Олександра, використовуючи свої габарити і потужність, пресингуючи його з початку бою", – заявив він.

Реванш Усик – Джошуа: що відомо

  • Боксери повинні провести реванш до 25 квітня. Другий двобій запланований на лютий – березень 2022 року.
  • У першому поєдинку Усик здобув перемогу за одноголосним рішенням суддів. Сталось це на очах рідних уболівальників Джошуа.
  • Наразі невідомо, де відбудеться реванш. Українська команда хоче провести поєдинок у Києві.
  • Обидва бійці будуть налаштовані лише на перемогу. Британець захоче реабілітуватись в очах прихильників, а головним завданням Олександра буде збереження чемпіонських поясів, які він відібрав у суперника.