Раніше стало відомо, що російський суперважковаговик Олекандр Устінов висловив готовність замінити Спонга в якості суперника для Усика на бій 12 жовтня.

Читайте також: Усик прибув до Чикаго на дебютний бій у суперважкій вазі

Немає шансів, що Усик взагалі не поб'ється 12 жовтня. Але Устінов точно не буде його суперником. Розглядаються інші варіанти, поки не скажу, які,
– сказав Красюк.

Спорт 24 писав, що Тайрон Спонг попався на застосуванні заборонених препаратів і не вийде в ринг проти українця. У пробі А у Спонга VADA знайшла препарат кломіфен, який внесений до списку підозрілих речовин.

Також раніше Олександр Усик заявляв, що він інколи не вийде в ринг проти російського боксера, тому що цей поєдинок обов'язково б перевели в політичну площину.

Варто зазначити, що Устінову 42 роки і його зріст 202 см. Він провів 39 боїв на професійному рингу, в яких здобув 35 перемог і зазнав 4 поразки. В активі Олександра 26 перемог нокаутом.

Читайте також: Британці визнали Усика найкращим іноземним боксером

У свою чергу, в останньому бою Олександр Усик важким нокаутом у 8 раунді здобув перемогу над британцем Тоні Белью – поєдинок став останнім для Олександра в першій важкій вазі. Він відбувся ще 10 листопада 2018 року. Після цього мав бути бій проти Карлоса Такама 25 травня, який повинен був стати дебютним для Усика у суперважкій вазі. Однак незадовго до бою українець травмував руку, тому бій перенесли, а згодом Такам домовився з іншим суперником.