За його словами, російський боксер не буде його суперником, тому що цей поєдинок обов'язково б перевели в політичну площину.

Читайте також: В Усика прокоментували інформацію про бій проти росіянина Федосова

"Була інформація, що моїм суперником стане Андрій Федосов. Ні. Федосов не буде моїм суперником. Чому? Тому що ми розмовляли ще перед цим, коли опонентом міг стати Олександр Повєткін", – написав Олександр Усик в Stories своєї сторінки в Instagram.

Я не хочу боксувати з цими хлопцями, тому що це обов'язково переведуть в політичну площину і один одного будуть обзивати і все таке. Мене це не влаштовує і мені це не потрібно. Я не хочу цього бруду, нормально ставлюся до хлопців і до їхніх сімей. Просто не хочу ось цього лайна.

Федосов міг стати третім суперником Усика з Росії. Раніше українець побив Андрія Князєва (16-7, 9 КО) і Мурата Гассієва (26-1, 19 КО).

Зараз Усик готується до свого дебюту в суперважкій вазі, який відбудеться 12 жовтня. Однак, ім'я суперника поки не відомо.

Несподівано: Усик заткнув російського провокатора, який вирішив пожартувати над Днем прапора України

Українець повинен був битися проти камерунця Карлоса Такама. Однак, у ЗМІ з'явилася інформація, що двобій під загрозою зриву. Ситуацію начебто змінило те, що Карлос Такам підписав контракт з промоутерською компанією Star Boxing.

Останній бій Олександр Усик провів в листопаді, нокаутувавши Тоні Белью. Після цього український боксер відмовився від усіх чемпіонських титулів.