Прометей (Україна) – Тюрк Телеком (Туреччина) 74:76 (25:16 / 13:25 / 18:20 / 18:15)

Цього сезону Прометей дебютував у Єврокубку. Команда з Кам'янського через війну не виступає в Україні, приймаючи своїх суперників у Ризі (Латвія), пише 24 канал.

До теми Тріумф для всієї України: Прометей став переможцем Латвійсько-естонської баскетбольної ліги

Це не заважало українцям вдало показувати себе на міжнародній арені. На груповій стадії Єврокубка Прометей впевнено виграв групу, здобувши 14 перемог у 18-ти іграх.

Вдалий початок Прометея

При цьому у плей-офф підопічні Гінзбурга майже не помічали Гамбург та Промітеас, дійшовши до півфіналу. Там українцям випало грати проти представника Туреччини Тюрк Телекома.

Перша чверть була за Прометеєм (25:16), але після цього українці віддали ініціативу супернику. У другій чверті Тюрк Телеком показав відсоток влучання 52%, тоді як у нашої команди він дорівнював 13%.

Провал на фініші та майже камбек

Другу та третю чверть команда з Кам'янського, реалізувавши вдвічі менше триочкових кидків – 4 проти 8. Таким чином перед останнім періодом Прометей поступався у 5 очок.

Тюрк Телеком збільшував свою перевагу до +7, але на фінішному відрізку зумів створити камбек, взявши вісім очок. Триочковий від Стефенса вивів Прометей вперед за хвилину до фінішу (74:73).

Поступаємось за півхвилини до кінця

Втім, вирішальну атаку все ж таки провели турки. За півхвилини до кінця гри Тейлор приніс Тюрк Телекому переможні два бали та вихід у фінал. Ще і Джонс закинув штрафний під завісу.

Варто знати Одноголосно: ФІБА не допустила збірні Росії та Білорусі на Євробаскет-2025

Таким чином, у своєму дебютному сезоні Прометей залишає Єврокубок на стадії 1/2 фіналу. У свою чергу Тюрк Телеком виходить у перший для себе фінал, де поміряється силами з іспанським суперником. Ним стане або Гран Канарія, або Ховентут.