19-річний Ельмер Седерблум відзначився лише двома шайбами. Перша була забита на груповому етапі в ворота Чехії, а друга – вже на стадії плей-офф. Там він відзначився у матчі зі збірною Фінляндії.

Варте уваги Не гірше боксерів: українські хокеїсти влаштували брутальну бійку – відео

Обидві шайби схожі за виконанням. В обох випадках він стояв спиною до воріт. Прийнявши шайбу, він прокидав її собі поміж ніг, після чого пробивав ключкою. На той час його команда грала у більшості.

У першому випадку його шайба допомогла здобути більш чим переконливу перемогу над збірною Чехії 7:1. Шайба Седерблум стала п'ятою, яку забили шведи у ворота суперника.

Натомість у чвертьфіналі шведи поступилися. Хоча Седерблум встановив рахунок 2:0 на табло ще у першому періоді. Та у другому періоді фіни одну шайбу відквитали. А вже у третьому зрівняли рахунок. І за 25 секунд до кінця матчу забили переможну шайбу.