Мовістар Інтер – Продексім 4:2

Голи: Сальдісе, 16, Борха, 33, Сесільо, 39, Хесус Гарсія, 40 – Зварич, 31, Пола, 33 (авт.)

Варте уваги П'яткою та через все поле: голи-красені збірної України з футзалу у ворота Албанії – відео

Українці активніше розпочали поєдинок, чим неабияк здивували суперника. Однак на довго запалу футзалістів херсонського клубу не вистачило. Після цього ініціативу перехопили іспанські гравці.

За чотири хвилини до завершення першої 20-хвилинки Сальдісе випередив опікуна та головою прошив сітку воріт Ципуна, який до цього діяв просто безпомилково – 1:0.

Херсонці змарнували чудові нагоди не лише зрівняти, а й вийти вперед у рахунку. Але удари Роніньо та Зварича були неточними.

Перша частини гри завершилась мінімальною перевагою господарів майданчика.

Тактична поразка тренера Продексіма

На другу половину матчу Продексім вийшов вкрай вмотивованим. Футзалісти з України стрімко кинули в атаку, оголивши захист, тому гра чемпіона України виглядала доволі сумбурною. Голкіпер Ципун просто неймовірну кількість разів рятував власні володіння.

Автор першого голу у зустрічі міг оформити дубль, але не реалізував вихід сам на сам. Тут подіяло правило: "Не забиваєш ти – забивають тобі". Роніньо перехопив передачу суперника та вибіг у швидку контратаку. Грузин не став егоїстично пробивати у ворота суперника, а віддав передачу на вільного Зварича, який спрямував м'яч прямо у кут володінь іспанського гранда – 1:1.

У наступній атаці все той же Роніньо став справжнім невдахою. Футзаліст помилився при обробці, віддавши м'яч Борсі, який вдало реалізував вихід віч-на-віч з Ципуном – 2:1 Мовістар вдруге вийшов вперед у зустрічі.

Після цього головний наставник Продексіма Андре Броканело зняв воротаря та випустив п'ятого польового, що принесло свій результат. Шотурма з ауту прострілював у штрафний суперника, але м'яч після рикошету від Поли полетів прямо у сітку воріт Інтера – 2:2.

На останні хвилині зустрічі український Продексім знову зняв голкіпера, але цього разу таке рішення тренера стало помилковим. Шотурма обрізався і подарував Сесільо можливість забити у порожні ворота – 3:2.

А крапку у зустрічі поставив воротар Мовістара Хесус Гарсія, який вибив м'яч з рук прямо у порожні ворота українців – 4:2 впевнена перемога Мовістар Інтер. Наставник Продексіма провалив кінцівку матчу своїм рішенням.

• Єдиний представник України в футзальній Лізі чемпіонів залишає турнір, зупинившись за крок від "Фіналу восьми".
  • Цікаво, що ще жодного разу в історії українського футзалу наші команди не виходили до цієї стадії.