Про це розповіли волейболістки у сюжеті NewsRoom на телеканалі "Київ".

Читайте також:Ще один гравець збірної України продовжить кар'єру в Росії

Радикальні думки

Функціонери федерації волейболу України (ФВУ) забрали у чинних чемпіонок України з пляжного волейболу сестер Ірина та Інна Махно законну стипендію.
При цьому призерки останнього чемпіонату України фінансуються у повному обсязі. Зараз дівчата активно тренуються, що повністю відновити фізичні кондиції до майбутніх змагань.
Такі дії з боку ФВУ змусили спортсменок задуматися про виступ під іншим прапором. Дівчата є одними із найкращих у світі волейболісток, тому пропозицій у спортсменок вистачає.

Я – патріотка своєї країни і навіть ніколи не хотіла представляти іншу державу. Але коли ти бачиш таке ставлення до тебе, то з'являються думки про виступи за інші країни,
– сказала Інна Махно.

За словами волейболістки, у сестер з'являється думка, чому б не виступати там, де тебе будуть поважати, де з тобою будуть рахуватись.

Вони засмучені, що в Україні не бачать їх здобутки та всіляко не підтримують.

Користувачі Мережі обурені поведінкою чиновників в даній ситуації і вимагають відповідей від ФВУ.

Підкреслимо, що сестри Махно є чинними чемпіонками України, які дуже вдало представляють Україну за її межами. Дівчата є неодноразовими переможницями міжнародних турнірів з пляжного волейболу та призерками престижних змагань далеко за кордоном.

Раніше повідомлялось, що український волейболіст Дмитро Пашицький отримав російське громадянство. Пашицький, який донедавна виступав за "Кузбас", перейшов у "Зеніт".