Отримав паспорт РФ, щоб грати у "Зеніті"

У червні Пашицький в інтерв'ю "Советский спорт" розповів, що отримав запрошення перейти в "Зеніт". Для переходу українцеві потрібно було отримати громадянство РФ.

Читайте також: Теніс – це одне, політика – інше: українка Завацька про виступ у Росії

"На той момент ще не було зрозуміло, чи зможу я отримати російський паспорт, а на іноземних гравців мого амплуа попит в суперлізі не надто високий", – заявив Дмитро.

За словами волейболіста, ближче до кінця чемпіонату Росії питання отримання громадянства Росії було розв'язане.

І плюси переходу в такий клуб, як "Зеніт", виглядали очевидними. Це дуже сильна і амбітна команда. Мені ж завжди хотілося виступати за топ-клуби, які вирішують максимальні завдання,
– заявив волейболіст.

Також Пашицький заявив, що готовий грати за збірну Росії, якщо випаде така нагода.

"Питання в тому, чи потрібні мої послуги збірній. Російські центральні блокувальники, на мій погляд, найкращі у світі. Так що тренерам збірної є з кого вибирати. Але якщо раптом покличуть – приїду на перший поклик", – резюмував волейболіст.

Прийняв присягу

32-річний Пашицький у коментарі для ТАСС повідомив, що вже отримав російський паспорт. Також волейболіст прийняв присягу.

"Я не раз говорив в інтерв'ю раніше, що відчуваю себе росіянином. Кілька днів тому прийняв присягу, а сьогодні отримую паспорт громадянина РФ. Звичайно, дуже радий цій події", – розповів Пашицький.


Дмитро Пашицький / Фото "Зеніт"

Що відомо про Пашицького?

Дмитро не є гравцем збірної України з волейболу. Він здебільшого виступав за іноземні команди: "Парну" (Естонія), "Селвер" (Естонія), "Канн" (Франція), "Купрум Любін" (Польща), "Ресовія" (Польща), "Лотос Трефл" (Польща).

Спортсмен народився у Києві, але значну частину життя провів у Ризі (Латвія).

Пашицький ставав чемпіоном Естонії та володарем Кубка Естонії, вигравав чемпіонат Росії та Балтійської ліги.