Генеральний секретар Російського футбольного союзу РФС Максим Митрофанов заявляв, що організація веде переговори з УЄФА та ФІФА щодо повернення на турніри. Цього досі не сталося, хоча перший неприємний сигнал уже був, адже жіночу бригаду арбітрів було призначено на матч Ліги націй.

До теми Вперше після початку війни: російську бригаду арбітрів призначили на матч збірних в Лізі націй

Агресорам не місце в міжнародному футболі

Президент УЄФА Александер Чеферін, заявив, що до завершення війни на території України, яку розв’язала Росія на чолі зі своїм "великим" геополітиком, такий сценарій неможливий. Тому російські збірні та клуби не повернуться до участі у змаганнях під егідою УЄФА поки триватимуть бойові дії.

Як довго Росію буде виключено з єврокубків? До закінчення військових дій в Україні,
– зазначив Чеферін.

Також словенський функціонер пояснив припинення співпраці УЄФА з "Газпромом", який був одним з найбільших спонсорів організації:

"Це просто мало бути зроблено як символічний акт. Навряд чи ми могли показувати рекламу цієї компанії на стадіонах, коли матчі дивляться сотні мільйонів людей. Мені прикро, що це так, але ми повинні були це зробити. Але також факт, що ті, хто все ще купує газ у цієї ж компанії, найбільше кричать з цього приводу".