Кіліан Мбаппе публічно розкритикував рекламний ролик французького гранда, Президент ПСЖ вимушений був провести виховну розмову з талановитим футболістом.

Варте уваги По стопах зіркового батька: син Роналдінью шокував дебютом у структурі Барселони – відео

Вередлива цяця

Французький нападник випробовує нерви Аль-Хелаїфі своїм юнацьким максималізмом. Мбаппе публічно зганьбив рекламний ролик ПСЖ, оскільки в ньому проігнорували низку зірок парижан. Президент столичного клуба, який не оцінив вчинок Мбаппе, у свою чергу вирішив організувати з Кіліану виховну роботу. Сторони провели телефонну розмову.

Аль-Хелаїфі зазначив, що такі питання варто вирішувати всередині колектива, а не давати журналістам зайвого інфоприводу для розмов. До того ж, президент ПСЖ нагадав Кілану, що він і так користується небаченими привілеями в команді після перепідписання контракту.

Мбаппе сам контролює іміджеві права, просунувся у ієрархії капітанів, що спричинило конфлікт з Преснелем Кімбпепе, а також має слово щодо трансферів. Натомість нападник як на полі, так і а його межами поводиться не найкращим чином. Проте мова про продаж Мбаппе не йде, оскільки в колективі його вважають безпосереднім лідером ПСЖ.

Кіліан у стані парижан

  • Мбаппе перейшов у ПСЖ з Монако у віці 18-ти років. За юного француза столичний колектив віддав 145 мільйонів євро плюс 35 мільйонів євро бонусами, що зробило його другим найдорожчим футболістом світу після його однокулбника Неймара (його придбали за 222 мільйона євро).
  • Молодий талант відразу ж показав, що за нього не дарма заплатити таку суму, оскільки почав демонструвати свою гольову майстерність. Наразі Кіліан провів за ПСЖ 139 матчів, в яких забив 125 голів, у 24-річному віці ставши найкращим бомбардиром французького гранда.
  • Також, перебуваючи у станіі ПСЖ, Мбаппе зі збірною Франції ставав чемпіоном світу 2018-го року , на якому його визнали найкращим молоди гравцем турніру.