Шалена радість

Лише у другому таймі команди змогли відкрити рахунок у зустрічі. Зробили це футболісти Акжайика, а точніше автоголом відзначився гравець Ордабаси Фортанелло.

Це варто побачити Шалені крики: емоції тренера Реал Сосьєдада після перемоги у Кубку Іспанії – відео

Господарям поля вдалось врятувати матч лише у компенсовані арбітром хвилини до основного часу. Спершу на 90+2 хвилині Паулу вдало реалізував пенальті. А вже через чотири хвилини Тунггішбаєв вивів Ордабаси вперед та вирвав перемогу у зустрічі – 2:1.

Емоції вирували не лише на футбольному полі, а й після матчу. Привітати команду з вольовою перемогою у роздягальню прийшов Бахтіяр Байсеітов.

68-річний очільник команди яскраво привітав футболістів, які бились на футбольному полі наче леви. Ніхто таких емоційних криків навіть не очікував, гравці підтримали та з посмішкою на обличчі раділи перемозі.

• На початку сезону Ордабаси здобули дві поспіль поразки у двох матчах. Після такого вдалого старту клуб йде другим у чемпіонаті Казахстану.