Фахівець не відмовляється від своїх військових обов'язків

Вернидуб в перші дні повномасштабного вторгнення Росії вступив до лав Збройних сил України. Наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного його переведено до Кривого Рогу для подальшого проходження військової служби.

До слова "Назавжди залишиться в історії клубу": Шериф офіційно попрощався з Вернидубом

Це дозволить йому у вільний від виконання службових обов’язків час надавати необхідну методичну допомогу тренерському колективу в підготовці спортсменів до змагань за умови дотримання законодавства про працю,
– зазначено в офіційному листі від Міністерства оборони на адресу клубу.

З 56-річним українцем підписаний контракт на 3 роки.

До його тренерського штабу увійшли Дмитро Кара-Мустафа, Ігор Фокін, тренер-аналітик Валерій Михайленко. Тренером воротарів залишається Тарас Гребенюк.

Окрім основних обов'язків фахівець допомагатиме клубу у його активній волонтерській діяльності.

Біля керма Кривбаса Вернидуб змінив Олександра Бабича, під керівництвом якого криворізька команда вийшла до української Прем'єр-ліги за підсумками минулого сезону.

Тренерська кар'єра Вернидуба

  • Український спеціаліст раніше працював у Шерифі, солігорському Шахтарі, Зорі та запорізькому Металурзі.
  • У сезоні-2021/2022 Шериф відіграв під керівництвом українця вже 34 матчі, у яких здобув 24 перемоги, розписав 5 мирових та зазнав стільки ж поразок.
  • За час роботи в Молдові Вернидуб вивів Шериф у груповий етап Ліги чемпіонів, де зміг обіграти Реал та Шахтар, гарантувавши місце в плей-офф Ліги Європи.
  • Команда під його керівництвом виграла чемпіонат країни сезону-2021/2022, але в останніх матчах першості футболісти працювали з асистентами тренера.
  • На початку червня Шериф на своєму офіційному сайті попрощався з Вернидубом. У повідомленні молдовського клубу йдеться про те, що припинення співпраці відбулося за ініціативи українського фахівця.