Їх хочуть використовувати за навмисне переривання атаки або ж агресивний прояв незгоди з рішеннями арбітра. Гравець, який отримуватиме синю картку, буде вилучатися на 10 хвилин з поля.

До теми У футболі можуть з'явитися сині картки: що вони означатимуть

Футбол втратить динаміку

Таке можливе нововведення прокоментував головний тренер Тоттенхема Анге Постекоглу. Австралійський тренер є противником появи третьої картки у футболі та пояснив свою позицію.

У суддів вже є засоби для контролю гри. Якщо це не буде примусово використовуватись задля задоволення людей – зробіть це. Це зміна. Одна команда грає вдесятьох протягом десяти хвилин – знаєте, як це вплине на нашу гру? Це знищить її.

Буде одна команда, яка намагатиметься десять хвилин тягнути час і чекатиме, поки хтось повернеться на поле. Будь-яка інша гра намагається збільшити швидкість і усунути безлад, а ми з якоїсь дивної причини хочемо піти іншим шляхом", – сказав Постекоглу.

Зазначимо, що після появи інформації про введення синьої картки та негативної реакції на цю новину IFAB вирішила відтермінувати офіційне оголошення, після якого тестування нововведення мало відбутися вже у нинішньому сезоні.