Повернення Бондар: біатлоністка виступила на чемпіонаті України

22 грудня 2020, 12:26

Українська біатлоністка Яна Бондар не змогла довго бути без улюбленого виду спорту та взяла участь у чемпіонаті України. В Буковелі українка посіла 29 місце у спринті.

У суботу, 21 грудня, несподівано для всіх у стартовому листі на жіночу спринтерську гонку було помічено Яну Бондар. Спортсменка лише нещодавно оголосила про завершення кар'єри. Схоже, біатлоністка таки не покладе у гвинтівку на поличку, пише 24 канал.

До теми Біатлоністка збірної України Бондар несподівано завершила кар'єру

Повернення українки

Бондар, яка не славиться хорошою стрільбою, підтвердила це у спринті. Перший вогневий рубіж у Буковелі спортсменка пройшла з однією хибою. А друга стрільба стала провальною – три постріли у "молоко". Сумарно чотири промахи та 600 додаткових штрафних метрів.

Така жахлива робота на вогневих рубежах не дозволила 29-річній біатлоністці показати високий результат. Бондар посіла лише 29 місце серед 41-ї біатлоністки. Вона програла переможниці гонки, якою стала Ірина Петренко, аж 5 хвилин та 34 секунди.

Перше місце посіла Ірина Петренко. Біатлоністка більш відома колись, як Ірина Вавринець. Вона не закрила одну мішень із 10-ти та здобула перемогу. Другу сходинку зайняла Надія Бєлкіна з 2 хибами.

А трійку лідерок замкнула Оксана Москаленко. 20-річна спортсменка показала 100-відсотковий результат на стрільбищі. Але ходом програла більш досвідченим суперницям.

Цікаво, чи можна це вважати поверненням Бондар у біатлон. Без якого вона була зовсім мало часу. Спортсменка за свою кар'єру так і не досягнула вагомих результатів.

Основні досягнення Бондар

• Українська біатлоністка ставала бронзовою призеркою чемпіонату Європи. Також тричі підіймалась на п'єдестал в особистих гонках на етапах Кубка IBU.
  • В естафеті Бондар вигравала медалі на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу серед юніорів, а ще 3 подіуму на етапах Кубка IBU, серед яких перемога в змішаній естафеті в Арбер.
  • Найвища позиція на етапах Кубка світу – 14-е місце в спринті в норвезькому Холменколлені у 2015 році.