Адже українські спортсмени здобули ще 18 нагород різного ґатунку. Про це в ефірі програми Катерини Соляр на 24 каналі розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Читайте також Нема такої квоти, – міністр спорту пояснив, чому із Килипко не поїхав тренер

Гутцайт: Потрібно не тільки шукати одного кумира

У підсумку, Україна на Олімпіаді-2020 має 1 "золото", 6 "срібла", 12 "бронзи" і 44 місце в загальному медальному заліку. Очільник Мінспорту підкреслив, що є ще 23 спортсмени, які були поряд з медалями і зайняли 4, 5, 6 місце.

Потрібно захоплюватися всіма іншими спортсменами, не тільки Жаном Беленюком,
– зауважив він.

За словами Гутцайта, потрібно не тільки шукати одного кумира. А загалом пишатися всіма, хто приїхали з Олімпіади з нагородами. До того ж варто захоплюватися взагалі спортом і всією олімпійською збірною. Адже це спортсмени, які представляли нашу державу на змаганнях найвищого рівня.

україна на олімпіаді-2020 медалі
Українські призери Олімпіади-2020 / Інфографіка 24 каналу

Міністр також відповів, чому Паралімпійські ігри не викликають настільки зацікавлення, як Олімпійські. На його думку, Олімпіада – це видовище для всього світу, які очікують всі країни. Натомість коли вони закінчуються, вже після них вже розпочинається Паралімпіада.

"Паралімпійські ігри – це люди з проблемами зі здоров'ям. Це теж дуже важливі змагання для всього світу. Але ви ж бачите, що Олімпійські – це топ", – зазначив він.

Втім додав, що Україна стежить і вболіває за паралімпійською збірною. Адже кожен виступ нашого спортсмена важливий для країни.

Україна на Паралімпіаді-2020: останні новини

  • Україну на Паралімпійських іграх-2020 представляють 143 атлети, які змагатимуться у 15 видах спорту.
  • Наразі наша збірна має 1 золоту медаль, 7 срібних та 3 бронзові.
  • Поки що єдину нагороду найвищого ґатунку здобула плавчиня Єлизавета Мерешко на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Інтерв'ю з міністром спорту Вадимом Гутцайтом: дивіться відео