Складно стримати сльози

Матч проти Вірменії стала для нього останньою у футболці головної команди країни. Про це досвідчений голкіпер повідомив ще перед поєдинком у своєму інстаграмі, пише 24 канал.

До теми У матчі проти Вірменії у Лізі націй Пятов попрощається зі збірною України

Через відсутність Георгія Бущана, який вже покинув розташування збірної, шанс зайняти місце у рамці воріт отримав воротар Шахтаря. Пятов символічно вивів команду на футбольне поле з капітанською пов'язкою.

Якщо у першому таймі Пятов не мав роботи, то у другій 45-хвилинці врятував збірну від декількох голів. Андрій зберіг свої володіння "на замку" та на красивій точці поставив крапку у своїй кар'єрі у національній команді.

Збірна України розгромила Вірменію з рахунком 3:0. Голи у синьо-жовтій футболці забили Руслан Маліновський, Олександр Караваєв та Віталій Миколенко.

Після фінального свистка уся збірна підійшла до Пятова, щоб подякувати йому за виступи у головній команді країни. Також судді підійшли, щоб потиснути українському голкіперу руку. Тепле прощання, дивлячись на яке, складно стримати сльози.

Тепло прощання Пятова зі збірною України: дивіться відео

Однак не лише одними обіймами та оплесками. Пятов політав над футбольним полем у польському Лодзі. Футболіст збірної підійняли Андрія у на руки та підкинули декілька разів угору. Заслужив!

Пятов із рекордом закінчив кар'єру у збірній – 47 "сухих" матчів у 102 зіграних поєдинках.