Скрипник розповів, чому Зоря програла з таким великим рахунком, і пояснив, що кадрові проблеми в клубі дуже позначаються на результаті.

До слова Шахтар декласував Зорю, забивши 6 голів: Сікан відзначився п'ятою – відео

Ми програли, тому, що Шахтар такий хороший. Ми граємо від гри до гри, живемо від гри до гри. У нас, якщо хтось випадає або пропадає, то це дуже позначається. Хочеться, щоб також Шахтар виступав у єврокубках. Є підозра на те, що ми втратили ще двох гравців: Вернидуба і Назарину. Ми потрапили під каток, можна так сказати,
– прокоментував Скрипник.

Наставник Зорі розповів, що не може розраховувати на половину команди гравців, які визначають обличчя луганського клубу.

"Наскільки складно було без Кабаєва, Хомченовського і Кочергіна? Я можу ще далі прізвища перераховувати. Той же Ємець, той же Жуніньо, Шевченко. Це вже більше, ніж пів команди. Це ті гравці, які визначають наше обличчя", – заявив спеціаліст.

Становище Зорі

  • Зоря залишилася на четвертому місці з 20 очками, але в разі перемоги Дніпро-1 і Олександрія обійдуть підопічних Віктора Скрипника в турнірній таблиці.
  • Після невтішних результатів в Лізі конференцій, де команда двічі поступилася Ромі і Буде/Глімт луганчани зазнали своєї найбільш нищівної поразки в новому сезоні.