У п'ятницю, 4 липня, на Євро-2024 відбудуться дві зустрічі 1/4 фіналу. На вечір винесена гра у Гамбурзі, де збірна Португалії поміряється силами із Францією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Битва атакувальних команд

Команда Дідьє Дешама сприймалась одним із фаворитів чемпіонату Європи. Втім наразі Мбаппе і компанія скоріше розчаровують фанатів. "Ле Бле" забили всього три м'ячі, два з яких були автоголами від суперника.

Ще один гол французи оформили з пенальті. Тож попри надійну гру в захисті (лише один пропущений гол) "Ле Бле" не реалізують свій потужний атакувальний потенціал.

Схоже можна сказати і про Португалію. Підопічні Роберто Мартінеса вразили лише у матчі з Туреччиною (3:0). Натомість перемога над чехами далась лише у компенсований час, грузинам лузітани програли, а скромну Словенію пройшли лише по пенальті.

Тепер же ці дві збірні мають визначити долю путівки у півфінал. Португальці підійшли до матчу без втрат, тоді як Франції доведеться обійтись без Адрієна Рабьо. Основний центрхав перебрав жовтих карток.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Португалія – Франція користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також зустріч наживо можна буде побачити на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Португалія – Франція. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПОРТУГАЛІЯ – ФРАНЦІЯ

Португалія: Кошта – Канселу, Пепе, Діаш, Мендеш – Пальїнья, Вітінья – Бернарду Сілва, Фернандеш, Леау – Роналду.

Франція: Меньян – Кунде, Саліба, Упамекано, Ернандес – Камавінга, Канте, Чуамені – Грізманн, Коло Муані, Мбаппе.

Відеоогляд матчу

Кінець матчу

Франція переграє Португалію в серії пенальті. Кріштіану Роналду завершив свої виступи на Євро у чвертьфіналі. Ну а на Мбаппе і компанію чекає бій проти Іспанії.

5 удар: Франція

3:5. Тео Ернандес розводить м'яч та Кошту по кутам. Франція виграє та проходить у півфінал.

4 удар: Португалія

3:4. Точний і потужний удар від Нуну Мендеша в поперечину.

4 удар: Франція

2:4. Барколя впевнено реалізував пенальті, Кошта полетів у інший бік.

3 удар: Португалія

2:3. Стійка! Феліш пробиває в каркас і дарує Франції перевагу.

3 удар: Франція

2:3. Кошта майже витягнув удар Кунде, але Жюль поцілив під стійку.

2 удар: Португалія

2:2. Бернарду Сілва ледь не дав Меньяну врятувати, але кіпер не дотягнувся.

00:37, 6 липня

2 удар: Франція

1:2. Фофана б'є по центру і забиває.

1 удар: Португалія

1:1. Роналду вдало починає серію для Португалії. Дуже впевнено.

1 удар: Франція

0:1. Дембеле розводить Кошту та м'яч по кутам.

Статистика матчу

Фінальний свисток! Основний та додатковий час обійшлись без голів, тому долю путівки у півфінал визначить серія пенальті.

120 хвилина

Меньян забрав м'яч до рук після небезпечного удару Мендеша.

118 хвилина

Матеус Нуньєс замінив Вітінью.

116 хвилина

Роналду хотів у падінні замкнути подачу з кутового, але зрештою завалив Упамекано.

113 хвилина

Сміливий прохід від Барколя завершився невдалим ударом.

111 хвилина

Роналду вривався у майданчик французів, але Тео Ернандес встиг вибити м'яч у нього з-під ніг.

109 хвилина

Феліш відгукнувся на закидання від Консейсау, але пробив у зовнішню частину сітки.

106 хвилина

А у Португалії вийшов Феліш замість Леау.

106 хвилина

Несподівана заміна від Дешама. Мбаппе йде відпочивати, замість нього вийшов Барколя.

Матч поновлено

Перерва добігла кінця. Продовжуємо.

Перерва

Перший екстратайм завершений.

104 хвилина

Консейсау пробивав на техніку, але значно вище воріт.

102 хвилина

Шанс у Леау! Після подачі та скидки Роналду Рафаел пробивав за 5-6 метрів, але удар встиг заблокувати Упамекано.

99 хвилина

Неточний удар від Тюрама в дотик після прострілу.

97 хвилина

Кошта нейтралізував небезпеку після прострілу Чуамені.

94 хвилина

Який момент змарнував Роналду! Кріштіану отримав пас після прострілу Бернарду Сілви, але відправив м'яч на трибуни.

91 хвилина

Фофана вийшов замість Камавінги.

Початок екстратайму

Додатковий час розпочато!

Статистика основного часу

Кінець другого тайму

Основний час добіг кінця. Команди так і не забили ані голу, тому на нас чекатиме ще 30 хвилин як мінімум.

90+3 хвилина

Кошта забрав м'яч до рук після удару Мбаппе на техніку.

90+2 хвилина

Рубен Невеш вийшов замість Жоау Пальїньї.

90+1 хвилина

Сильний удар від Бернарду Сілви потрапив у захисника.

90 хвилина

Три хвилини додав суддя.

88 хвилина

Дальній удар від Канте, але по центру. Кошта забрав м'яч до рук.

87 хвилина

Тюрам замінив Коло Муані.

84 хвилина

Саліба врізав ліктем у обличчя Консейсау та отримав попередження.

82 хвилина

Португалія володіє м'ячем, але поки без суттєвої гостроти.

79 хвилина

Жовта картка Пальїньї за підкат під Мбаппе. Жоау пропустить наступну зустріч.

75 хвилина

Дві заміни від Португалії. Семеду та Консейсау вийшли замість Канселу та Фернандеша.

73 хвилина

Ефектний удар від Дембеле, але трохи неточний.

71 хвилина

Камавінга!!! Як можна було не забити з такої близької відстані? Удар Едуардо з 3-4 метрів пройшов повз дальню стійку.

68 хвилина

Перша заміна. Грізманн пішов, Дембеле зайшов у гру.

67 хвилина

Тепер неймовірний момент був у французів. Мбаппе вивів Коло Муані сам на сам із Коштою, але удар Рандала прийшовся прямо в Діогу.

64 хвилина

Португалія запалює! Після прострілу з флангу Вітінья пробивав впритул. Меньян виконав суперсейв.

62 хвилина

Супермомент у Португалії! Фернандеша вивели ледь не сам на сам із кіпером, але удар Бруну з гострого кута відбив Меньян.

59 хвилина

Леау круто забіг у карний майданчик та пробіг вздовж лицевої лінії. Рафаел намагався пробити Меньяна з гострого кута, але кіпер на місці.

56 хвилина

Класний навіс з кутового на Бернарду Сілву. Гравця МанСіті встиг випередити суперник.

54 хвилина

Дуже крутий простріл від Тео Ернандеса вздовж лінії. Коло Муані трохи не вистачило, щоб добити снаряд у ворота.

51 хвилина

Зрячий удар від Мбаппе з-за меж майданчика. Діогу Кошта на місці.

49 хвилина

Простріл від Леау був неточним.

Початок другого тайму

Гра поновилась. Продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Суддя не додав ані хвилини до першого тайму. Команди йдуть на перерву без голів.

42 хвилина

Фернандеш непогано пробив зі штрафного, але не влучив у "дев'ятку".

38 хвилина

Дальня подача від Канселу не знайшла свого адресата.

34 хвилина

Захист Португалії впорався із подачею від Кунде.

31 хвилина

Пепе ефектно зупинив прорив Коло Муані, який майже вийшов сам на сам із Коштою.

28 хвилина

Леау вдалось з флангу прорватися у карний майданчик, але його простріл був зупинений.

25 хвилина

Невдалий стандарт від Грізманна.

21 хвилина

Потужний дальній удар від Тео Ернандеса і сейв Діогу Кошти.

19 хвилина

Захист Франції впорався із подачею від Леау.

16 хвилина

Меньян допустився дитячої помилки, випустивши м'яч за лицьову лінію після пазу від захисника. Втім сам Майк після кутового виправився, забравши снаряд.

12 хвилина

Леау п'ятою запустив Мендеша по флангу, але той вирішив здаля пробити. Удар вийшов неточним.

10 хвилина

Кілька невдалих подач від Леау та Фернандеша.

7 хвилина

Леау прорвався до майданчика суперника та скинув під удар Сілві. Того випередив Упамекано.

4 хвилина

Франція забрала м"яч під свій контроль та спробувала пройти через правий фланг. Невдало.

Початок матчу

Гра стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Діогу Кошта знову готовий феєрити.

Історія зустріче

Португалія та Франція відіграли 28 очних матчів у історії. Відчутна перевага на боці "Ле Бле":

• 6 перемог Португалії
  • 3 нічиї
  • 19 перемог Франції

Різниця м'ячів – 31:52. Втім у найбільш пам'ятному матчі цих команд у фіналі Євро-2016 перемогу здобули португальці (1:0).