Аж шість голів побачили прихильники юнацького футболу. Щоправда, усі вони були забиті у ворота африканської збірної – 6:0 на користь португальців.

Оце так Шамани навели порчу на Неймара: в Перу винайшли спосіб нейтралізації бомбардира

Новий Мессі чи Марадона?

Шостий гол у зустрічі був забитий на останній 90-й хвилині. Цього взяття воріт варто було так довго чекати. Його автором став Джовані Кенда, який після цього матчу точно потрапив під приціл європейських грандів. А Спортинг вміє класно та вчасно продавати своїх вихованців.

Кенда протягнув м'яч із власної частини поля до штрафного суперника. Шість опікунів не змогли нічого вдіяти проти дриблінгу та швидкості Джовані, який у свої 16 років вже майже повторив голи легендарних аргентинців – Ліонеля Мессі та Дієго Марадони.

Відео космічного голу Джовані Кенда

Його гол поставив крапку у товариському матчі на користь португальської збірної.

Якщо Кенда буде далі показувати такий футбол, то його дебют у першій команді збірної Португалії та Спортинга буде лише питанням часу. Схоже, що на футбольному полі зароджується нова зірка сучасного футболу.

Відзначимо, що правий вінгер у липні 2019-го перейшов із академії Бенфіки у Спортинг. Кенд приєднався до команди U-17 лісабонського клубу влітку 2022-го.