У середу, 13 грудня, в Лізі чемпіонів пройдуть останні матчі туру групової стадії. Свою долю вирішуватиме і Шахтар, який зіграє на виїзді з Порту. Початок – о 22:00 за київським часом.

До теми Шахтар готується до "битви року" з Порту: які шанси у донеччан на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів

Команда Маріно Пушича вже гарантувала собі євровесну і досі зберігає шанс на плей-оф ЛЧ. "Гірники" мають по 9 балів із Порту, але поступаються "драконам" через результат очної зустрічі.

У першому турі Порту виграв на виїзді з рахунком 3:1. Тому для виходу в 1/8 фіналу донеччанам необхідна лише перемога. Будь-який інший результат відправить українську команду в Лігу Європи.

Дивитися онлайн матч Порту – Шахтар в Україні можна буде на платформі Megogo та Volia TV. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Порту – Шахтар. Тут також будуть опубліковані голи матчу, а по закінченні – відеоогляд всієї гри.

ПОРТУ – ШАХТАР 5:3

Голи: Галено, 10, 43, Таремі, 61, Пепе, 76, Койсенсау, 82 – Сікан, 30, Еустакіо, 73 (автогол), Егіналду, 88.

Відеоогляд матчу Порту – Шахтар:

Кінець матчу

Фінальний свисток. Порту та Шахтар видали феєричний матч, але "дракони" впевнено перемагають та крокують в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Донеччани ж зіграють в 1/16 фіналу Ліги Європи.

90+1 хвилина

Жовті картки отримали Назарина та Бондар.

90 хвилина

Суддя додав 4 хвилини.

88 хвилина

Остання заміна Порту. Галено поступився місцем на полі Хайме.

88 хвилина

ГОООООЛ. Шахтар оформив третій гол, Егіналду влучно пробив з-під захисника у дальній кут, 5:3.

86 хвилина

Ще заміни від Шахтаря. Егіналду та Назарина міняють Зубкова та Бондаренка.

83 хвилина

Гол. Це фінал. Порту забиває п'ятий після грубої помилки Бондаря. Відзначився син тренера Порту Койсенсау, який тільки-но вийшов на поле.

81 хвилина

Ще дві заміни від Порту. Еустакіо, Пепе та Еванілсон залишили поле, Груїч, Франко та Койсенсау вийшли.

79 хвилина

Перша заміна у Порту. Жоау Маріу вийшов, Санчес пішов відпочивати.

76 хвилина

Гол. Недовго жевріла надія, Порту повертає перевагу у два голи. Після подачі кутового 41-річний Пепе вражає ворота Шахтаря, 4:2

73 хвилина

ГООООЛ. Шахтар скорочує відставання. Сікан виграв верхову дуель у Санчеса, увійшов у майданчик та прострілив в центр. М'яч від Еустакіо залетів у ворота, 3:2.

72 хвилина

Заміна від Пушича. Келсі змінює Ракіцького.

71 хвилина

Порту не дає Шахтарю ані шансу. Гра поки без моментів.

67 хвилина

Невертон непогано увірвався у карний майданчик Порту, але у вирішальний момент відпустив м'яч за лінію.

65 хвилина

Пепе накрив простріл Бондаренка.

61 хвилина

Гол. Порту забиває втретє і, схоже, ховає інтригу в матчі. Обрізка в центрі поля від Шахтаря дозволила Галено пройти до майданчика та вивести Таремі на ударну позицію. Іранець потужним ударом прошив Різника, 3:1.

59 хвилина

Перша заміна від Шахтаря. Невертон вийшов замість Криськіва.

57 хвилина

Порту тримає м'яч та впевнено контролює гру.

53 хвилина

Жовта картка Судакову. Хавбек Шахтаря схопив за комірець суперника.

49 хвилина

Момент у Порту. Після скидки Пепе головою пробивав Таремі, але Різник врятував.

Початок другого тайму.

Команди знову на полі, матч поновлено. Без замін у перерві.

23:09, 13 грудня

Статистика першого тайму:

Кінець першого тайму.

Перерва. Порту веде у рахунку в один м'яч (2:1). Чекаємо на камбек "гірників" у другому таймі!

45+2 хвилина

Порту без проблем відбивається від потуг Шахтаря.

45 хвилина

Суддя компенсував 4 хвилин до першого тайму.

43 хвилина

Гол. Порту знову попереду. Галено оформлює дубль, влучно вистріливши у ближній кут з-за меж майданчика. Не без допомоги рикошету, 2:1.

39 хвилина

Неточний дальній удар від Галено.

38 хвилина

Шахтар на куражі хоче забити другий, але поки Порту відбивається.

35 хвилина

Небезпечний момент у Галено. Вінгер замикав закидання з глибини, але Різник впевнено забрав м'яч.

31 хвилина

Жовта картка Зайду за сперечання з арбітром.

30 хвилина

ГООООООООЛ!!! Шахтар зрівнює рахунок. Зубкова запустили по флангу і той викотив під удар Сікану. Данило вразив вже вільні ворота, 1:1

28 хвилина

Момент у Гочолейшвілі. Зубіков відпсував грузину під удар, але постріл Гіоргі злінії карного майданчика парирував Кошта.

24 хвилина

Гра проходить в центрі поля, без небезпечних моментів.

20 хвилина

Шахтар намагається знайти слабкі місця в обороні Порту, але поки безуспішно.

17 хвилина

Непогана подача від Галено, але Ракіцький перший на м'ячі.

14 хвилина

Непоганий стандарт від Шахтаря. Після подачі Судакова головою трохи вище воріт пробив Сікан.

10 хвилина

Гол. Пропускає Шахтар на рівному місці. Захист дав Еванілсону бути першим на м'ячі після закидання з глибини. Той віддав у центр на вільного Галено, який розстріляв ворота Різника. 1:0

7 хвилина

Дальній удар Еустакіо заблокований.

4 хвилина

Команди взяли швидкий темп. Шахтар намагається організовувати атаки лонгболами.

2 хвилина

Одразу момент у Порту! Після подачі з флангу Таремі головою пробив по воротах. Різник здійснив сейв.