Порту – Антверпен 2:0

Голи: Еванілсон, 32 (пен), Пепе, 90+1.

У вівторок, 7 листопада, в Лізі чемпіонів відбулись матчі 4 туру в групі Н. У першому матчі дня Шахтар сенсаційно здолав Барселону, покращивши свої шанси на вихід у плей-офф, пише 24 канал.

До теми Магія Сікана: Шахтар сенсаційно завдає поразки Барселоні у Лізі чемпіонів – відео голу

Допомогти нашій команді могла б осічка Порту у зустрічі із Антверпеном. У першому матчі два тижні тому команда Койсенсау знищила бельгійців на їх полі (4:1).

Вдома ж "дракони" обмежились більш скромним рахунком. В середині першого тайму захисники гостей збили гравця Порту у власному майданчику і Еванілсон чітко реалізував пенальті.

А одразу після перерви Антверпен залишився в меншості через грубий фол Еккеленкампа. Це дозволило Порту довести матч до перемоги, забивши ще раз у компенсований час, та наздогнати у таблиці Барселону.

Наразі португальці та іспанці мають по 9 очок, тоді як у Шахтаря – 6. З одного боку, цей результат майже гарантує донеччанам євровесну хоча б у Лізі Європи. Для цього варто здобути бодай бал в останніх іграх або дочекатись осічки Антверпена.